Nasza kadra

Emilia Wacławik

DIETETYK,TRENER PERSONALNY,INSTRUKTORKA FITNESS


Absolwentka Dietetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim – Dietetyk Kliniczny, Instruktor Fitness, Trener Personalny. Energiczna, ambitna i zawsze uśmiechnięta. Ciągle szuka nowych możliwości rozwoju, jest ciekawa świata i ludzi. Regularnie bierze udział w konwencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu dietetyki i fitness dzięki czemu wciąż zdobywa aktualną wiedzę. Prowadzi przede wszystkim zajęcia wzmacniające, typu Body Shape czy Interwał lecz chętnie oddaje się chwili zapomnienia na Stretchingu czy Pilatesie. Najważniejszy jest dla niej usatysfakcjonowany klient, który może osiągnąć swój cel, a przy tym zapomnieć o problemach.
``Na zajęciach fitness stara się wprowadzać dozę humoru i wydobywać pokłady energii, o których istnieniu nawet nie wiecie! :)``

Robert Dudzik

DIETETYK, TRENER PERSONALNY


Od 15 lat nierozerwalnie związany z treningiem siłowym, z laboratoryjną dokładnością stosuje treningowo-żywieniową teorię w praktyce.
Sport poszerza myślowe horyzonty, bo dzięki niemu sięgamy po wiedzę, by stawać sie coraz lepszym, w konsekwencji czego podjąłem studia z zakresu dietetyki, specjalizując się w żywieniu w sporcie oraz wspierającym zdrowy styl życia.
Sport pochłania, dlatego trenuje dwa razy dziennie kształtując cechy wytrzymałości siłowo-szybkościowej, by tym skuteczniej realizować swoją pasję mierząc się z ultra dystansami w ramach rywalizacji na trasach górskich biegów, a także po to, by zarażać nią innych.
Bo na to co kochamy robić, często wpadamy przez przypadek…
W pracy dzięki doświadczeniu z zakresu dietetyczno-treningowych zmagań lepiej rozumiem klienta i jego potrzeby.
``Dzień bez treningu jest dniem straconym! ``

Izabela Fudala

Recepcjonistka


Absolwentką studiów „Turystyka i Rekreacja” AWF w Krakowie. Pasjonuje się kolarstwem szosowym. Uwielbia kontakt z przyrodą, czynnie uczestniczy w górskich wędrówkach. Pełna optymizmu i pozytywnego nastawienia do życia. Według niej praca recepcjonistki jest bardzo satysfakcjonująca, szczególnie jeżeli widzi się pozytywne emocje i uczucia ludzi i ich zadowolenie.
Jest ona osobą uprzejmą, spokojną i cierpliwą. Zawsze stara się zrozumieć potrzeby innych, dlatego wspólnie z Współpracownikami potrafi stworzyć ofertę dopasowaną indywidualnie do potrzeb Klienta. Ostatnim jej sukcesem jest ukończenie maratonu.

Natalia Puto

INSTRUKTORKA FITNESS