O nas

Fitness Club FoxiGym – to profesjonalne miejsce do ćwiczeń, które powstało z pasji do zdrowego trybu życia w 2014 r. w Mszanie Dolnej. Stworzyliśmy miejsce, w którym mogą Państwo zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę, sprawność fizyczną oraz dobre samopoczucie, zmęczyć się „pozytywnie” i pobudzić feromony szczęścia.

Posiadamy przestronne, klimatyzowane sale, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt firmy Matrix. Do dyspozycji naszych klubowiczów mamy:

STREFA CARDIO

STREFA CARDIO

W tej strefie tej znajduje się 6 bieżni, ruchome schody, stepper, 2 orbitreki, rowerki stacjonarne, VACU oraz rollmasażer
STREFA MASZYN

STREFA MASZYN

W tej strefie znajdują się urządzenia na różne partie mięśni ciała
STREFA CIĘŻARÓW

STREFA CIĘŻARÓW

Ta strefa została wyposażona w różnego rodzaju hantle, sztangi oraz ławki
STREFA FITNESS

STREFA FITNESS

Jest to sala, bardzo dobrze wyposażona w sprzęt fitness. Odbywają się w niej różnego rodzaju zajęcia ruchowe.

U nas każdy znajdzie ćwiczenia na miarę swoich potrzeb.
Dla podniesienia Państwa komfortu przygotowaliśmy wygodne szatnie, ekskluzywne prysznice oraz suszarki. Na terenie obiektu można skorzystać z bezpłatnej sieci internetowej Wi-Fi.
W recepcji klubu dostępne są suplementy diety, witaminy i minerały, preparaty na przyrost masy mięśniowej, batony i napoje proteinowe.
Kadra trenerska oferuje szeroki zakres zajęć grupowych oraz indywidualne treningi personalne, czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, ich skutecznością oraz Twoim bezpieczeństwem.
Doskonałe warunki lokalizacyjne (budynek Echo Centrum 2 piętro) sprawiają, że dojazd do nas jest łatwy a parkowanie wygodne albowiem przed siłownią znajduje się ogromny bezpłatny parking.

DOŁĄCZ DO NASZEGO KLUBU, POCZUJ NASZE KLIMATY, ĆWICZ Z NAMI I POKOCHAJ SWOJE CIAŁO!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY